لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

تعیین سطح در صاد چگونه انجام می شود؟

با اعلام درخواست تعیین سطح درسایت ویا اعلام حضوری درآموزشگاه، وقت تعیین سطح برای شما درنظر گرفته می شود.تعیین سطح گاها فقط به صورت شفاهی است اما به طور کلی هم شفاهی وهم کتبی است.حداکثر تا ۲ روز بعد از آزمون، سطح مناسب، به شما اعلام خواهد شد.

آیا می توانم بدون تعیین سطح وارد کلاسهای آکادمی صاد شوم؟

خیلی ازافراد مقداری ترس از تعیین سطح دارند. اگر فکر می کنید سطح معلومات زبانی شما خیلی پایین است، جای نگرانی نیست. بسیاری از افراد وضعیت مشابه شما را دارند. لذا ملاقات شما با مشاورین آموزشگاه، این مزیت را دارد که به شما درمورد یادگیری زبان مشاوره خواهند داد. بنابراین حضور درجلسه تعیین سطح ضروری است.

آیا برای تعیین سطح در صاد هزینه ای باید پرداخت شود؟

خیر، تعیین سطح درصاد کاملا رایگان است.

ترم تحصیلی در صاد چقدر طول می کشد؟

هر ترم آموزشی،شامل ۱۶ جلسه است(۱۵ جلسه آموزش،۱ جلسه آزمون نهایی)در دو ترم تابستان که کلاس ها به صورت هفته ای ۳ جلسه است، مدت هر ترم ۵ هفته است وسایر ترم ها که به صورت هفته ای ۲ جلسه است مدت هر ترم ۸ هفته است.

منظور از ورکشاپ یا کارگاه آموزشی چیست و مفاد تدریسی در آن چه مواردی است؟

Workshop به جلساتی اطلاق میشودکه به موضوعی خاص اختصاص دارند وهدف ازآنها تقویت یک جنبه از مهارتهای زبانی است. عنوان برخی از این جلسات عبارتند از:

  • کارگاه دیدن فیلم وتحلیل دیالوگ های آن
  • کارگاه بحث آزاد
  • کارگاه آموزش کارهای دستی به انگلیسی
  • کارگاه سخنرانی وپرسش وپاسخ باموضوعات اجتماعی وفرهنگی
  • و …

حتما برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

آیا در صاد کلاس های خصوصی برگزارمی شود؟

بله کلاس های خصوصی برای افرادی که به دلایلی همچون علاقه به این نوع کلاس ها، نیاز به یادگیری سریع، داشتن ماموریت کاری، تمایل به داشتن کلاس خانوادگی و…متقاضی این نوع از کلاس هستند تشکیل می شود.

آیا میتوانم استاد خودم را انتخاب کنم؟

تنها درکلاس های خصوصی می توانید استاد خود را انتخاب کنید .البته به شرطی که برنامه زمانی استاد، این امکان را داشته باشد.

اگربه هر دلیلی یک یا چند ترم فاصله بگیرم، نیازمند تعیین سطح هستم؟

ایجاد وقفه یک ترمی نیازبه تعیین سطح ندارد. اما وقفه بیش از یک ترم نیازمند تعیین سطح مجدد است.

آیا دوره فشرده در صاد برگزار می شود؟

بله – درحال حاضر دوره های فشرده به صورت دوره های خصوصی یک تا چهار نفره برگزار می شود و درآینده نه چندان دور، دوره های فشرده عمومی نیز به مجموع دوره ها افزوده خواهد شد.

نمره قبولی در سطوح مختلف صاد چند است؟

درسطوح super safari و first friends نمره قبولی ۸۵ از۱۰۰ است. و در سایر سطوح نمره قبولی ۷۵ از۱۰۰ می باشد.

امکان برگزاری کلاس خصوصی به صورت آنلاین در صاد هست؟

بله. از آنجایی که برای برخی افراد امکان تردد به آموزشگاه وجود ندارد، در کرج سکونت ندارند و یا ترجیح می دهند در منزل و یا درمحل کار آموزش خود را دنبال کنند، برای این افراد کلاس آنلاین خصوصی برگزار می شود.

آیا کتاب های جانبی در صاد تدریس می شود؟

بله در هر سطحی متناسب با آن سطح کتاب داستان درنظر گرفته شده است ، درسطوح Top Notch علاوه برداستان،کتاب آموزش تلفظ آمریکایی(pronouncing American English) تدریس می شود. در سطوح بالاتر هم تدریس کتاب آموزش لهجه به پلن یادگیری اضافه میشود.

ظرفیت کلاس ها در صاد چقدراست؟

استاندارد کلاس های آموزشگاه ۸ تا ۱۰ نفراست. درموارد خاص حداکثر ظرفیت کلاس ها ۱۲نفر می باشد.

کلاسها چه روزهایی و چند روز در هفته برگزار می شوند؟

کلاس های عمومی درتابستان هفته ای ۳ جلسه و در باقی فصول هفته ای ۲جلسه برگزارمی شود.کلاس های آقایان روزهای فرد وکلاس های خانم ها روزهای زوج می باشد.

  • تعداد جلسات و روزهای کلاس های خصوصی به انتخاب متقاضی (مطابق با برنامه استاد و آموزشگاه) می باشد.
در آکادمی صاد تا چند جلسه مجاز به غیبت هستم؟

درکلاس های ۱۶ جلسه ای حداکثر ۳ جلسه غیرمتوالی مجاز به غیبت هستید ودر کلاس های خصوصی ۸جلسه ای، حداکثر۱جلسه میتوانید غیبت کنید.

اساتید صاد دارای چه مدرک علمی هستند؟

اساتید صاد بعد از مصاحبه علمی توسط ” شورای سیاستگذاری آموزشی صاد”، و بعد از گذارندن دوره های آموزش مربیگری، با جلب نظر شورا امکان تدریس پیدا می کنند.

لذا ملاک صاد درانتخاب اساتید، توانایی علمی و توانایی درتدریس به تشخیص ” شورای سیاستگذاری آموزشی صاد” است. لذا برخی از اساتید فارغ التحصیل رشته های آموزش زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی هستند و برخی دیگر توانمندی های علمی را در فضاهای غیر دانشگاهی کسب کرده اند.

در آکادمی صاد چه لهجه ای تدریس می شود؟

در صاد لهجه Americanتدریس می شود.

فرزند من بعد از چند ترم قادر به مکالمه خواهد بود؟

به طور کلی زبان آموزان بعد از حدود ۱۵ ترم، به طور مشهود و قابل قبولی ذهنیات خود را تبدیل به کلام می کنند و به تناسبی که سطحشان بالاتر می رود، توانمندیشان در صحبت افزوده می شود. لازم به ذکر است که این سوال در اصل خود، سوال مناسبی نیست. آیا شما میتوانید بگویید که کودکان ازچه زمانی قادرند به زبان مادری شان صحبت کنند؟ کودک درهر مرحله از رشد خود قادر به بیان مقداری از کلمات و جملات می باشد و به مرور قادر به فهم و بیان جملات بیشتری است وب عضی از واژگان خاص را حتی تا پایان دوران ابتدایی و راهنمایی نیز نمی داند. به همین شکل، کسی که زبان دوم را می آموزد، به مرور قابلیت فهم و بیان جملات را پیدا می کند و در هرسطحی جملاتی را که تا آن زمان آموخته را می تواندبیان کند. هم چنین، در یادگیری زبان مادری برخی کودکان در دو سالگی میتوانند به صورت روان جمله سازی کنند اما در مواردی مشهود است که کودکی حتی با وجود داشتن پنج سال، توانایی تفهیم منظور خویش را ندارد. بنابراین در یادگیری زبان دوم هم با توجه به میزان تلاش خود شخص، طول این بازه متغیر است.

آیا در آکادمی «صاد« مدرک ارائه می شود؟ تاچه میزان به گواهی نامه ها می توان استناد کرد؟

صاد زیر نظر آموزش و پرورش است. لذا مدرک اعطایی صاد به عنوان یک مدرک آموزشگاهی دارای مجوز از آموزش وپرورش تلقی می شود. نکته حائز اهمیت این است که مدارکی که در مراکز دانشگاهی و در کشورهای دیگر دارای اعتبار باشند، تنها و تنها ازطریق شرکت در آزمون های IELTS TOEFL و… قابل دستیابی اند. آکادمی های زبان از جمله آکادمی صاد، با برگزاری کلاس های آمادگی برای این آزمون ها، زبان آموزان خود را جهت شرکت آماده می کنند.

چه کتاب هایی در صاد تدریس می شود؟

کتاب های اصلی ،کتاب های Super safari، First Friends، Family and ،Friends TOP NOCH، وSUMMIT هستند.
با مشاهده ی این لینک ، معرفی کامل کتاب ها را مطالعه بفرمایید.

صاد برای شرایط کرونایی چه تدابیری اندیشیده است؟

درشرایط کرونایی و حتی شرایط خاص دیگر همچون تعطیلی به دلیل آلودگی هوا ،بارندگی های شدید و…صاد کلاس های آنلاین در نظر گرفته است که می توان بدون حضور فیزیکی در کلاس شرکت کرد.

هم چنین در صورت لزوم مراجعه به موسسه، تمامی پروتکل ها رعایت میشوند.

می توانم بدون یادگیری گرامر ودستور زبان مکالمه را فراگیرم؟

قطعا یادگیری یکایک جملات یک زبان پروسه ای بسیار زمان بر و حتی غیرممکن است. باحضور در کلاس های مکالمه محض می توانید به ساختارهای رایج پرکاربرد زبان انگلیسی مسلط شوید و در پروسه یادگیری زبان، آنها را به ناخودآگاه خود منتقل کنید تا مکالمه روان داشته باشید. با وجود اینکه به طور بدیهی در این پروسه تا میزانی لزوم اشاره به نکات دستوری، آشنایی با واژگان، و تقویت دیگر مهارتها مشاهده میشود، در کلاسهای مکالمه محض، تمرکز روی مهارت گفتاری است.

آیا میتوانم مستقیم وارد کلاس آیلتس شوم؟

تنها کسانی می توانند وارد کلاس IELTS  شوند که معلومات لازم برای ورود به این دوره راداشته باشند.در صورتی که شما قصد شرکت در آزمون IELTS  را دارید و مقدمات لازم برای ورود به این دوره را ندارید برای شما دوره  Pre-IELTS  در نظرگرفته میشود تا زمینه های لازم برای شرکت دردوره   IELTS  رادر خود ایجاد کنید.

کلاس مکالمه محض برگزار می شود؟

بله برای کسانی که به دلایل کاری و یا مسافرتی تنها نیاز به مکالمه دارند کلاس مکالمه محض برگزار می شود.

چقدر باید در منزل برای مطالعه زمان بگذارم؟

پاسخ این سوال این است که هرچه بیشتر بهتر. هرچقدر زمان بیشتری برای تمرین در منزل اختصاص دهید با سرعت بیشتری به هدف خود می رسید. مهم تر از میزان مطالعه، تداوم و روزانه مطالعه داشتن است. اما اگر بخواهیم یک حداقل برای این موضوع در نظر بگیریم به ازای هر یک ساعت حضور در کلاس، دو ساعت تمرین روزانه لازم است.

اگر خصوصی شرکت کنم می توانم کتاب هارا به جای سه ترم در یک یا دو ترم بگذرانم؟

اگر کارشناسان و مشاوران ما چنین توانی را در شما تشخیص دهند می توانید.

امکان برگزاری کلاس به صورت فشرده گروهی وجود دارد؟

صاد امکان برگزاری کلاس برای گروه های خانوادگی ،همکاران و…را فراهم کرده است که بسته به نیاز و درخواست مخاطبین ،میزان فشردگی زمان آن تعیین می شود.

تا اتمام و ارائه مدرک چقدر زمان می برد؟

اگر ازدوره First شروع کنید و بعد از یک سال مدرک FEE و بعد از دو سال مدرک TEE و پس از دوسال مدرک SEE، پس از یک سال می توانید مدرک دیپلم را اخذ کنید. البته به شرطی که تمام دوره ها را بی وقفه و با موفقیت طی کنید.

در کلاس آنلاین تکالیف زبان آموز از چه طریقی ارائه می شود؟

از طریق همین سایت و با ورود از طریق صفحه شخصی زبان آموز می تواند تکالیف خود را ارسال کند.

آیا کلاس های دختران جدا ازپسران برگزار می شود؟

بله کلاس های دختران به طور مجزا روزهای زوج و کلاس های پسران در روزهای فرد برگزار می شود.

من سن بالایی دارم ،آیا می توانم یاد بگیرم؟

البته! یادگیری زبان از هرسنی امکان پذیر است .برای سنین بزرگسال با هر سطح سواد و معلومات زبانی ،دوره هایی در نظر گرفته شده است.

می توانم ...... ماهه تا زمان مهاجرتم مکالمه کنم؟

این کاملا به میزان تلاش شما بستگی دارد. اما به طور کلی در دوره های مکالمه محض، بسته به میزان زمانی که برای کلاس اختصاص می دهید درصدی از نیاز مکالمه خود را تامین می کنید. اگر شما به طور مثال در ۶روز هفته تقاضای کلاس را بدهید و روزانه ۳ساعت درمنزل طبق دستور العمل استاد تمرین کنید بعد از حدود سه ماه مکالمه مقدماتی خواهید داشت به گونه ای که نیاز های مقدماتی خود را مرتفع کنید بعداز شش ماه به سطح متوسط خواهید رسید به گونه ای که اعتمادبه نفس لازم برای رفع نیاز ها مکالمه ای خود را در محیط های مختلف به دست اورید. و بعداز حدود یک سال به سطح پیشرفته خواهید رسید و بعد از حدود۱۸ماه به بالاترین سطح مکالمه دست خواهید یافت.

صاد برای آزمون های داخلی برنامه ای دارد؟

بله، برای شرکت در آزمون های TOLIMO، MHLE، کنکور زبان، MSRT و … دوره های اختصاصی برگزار میشود.

پاسخ سوال خود را نیافتید؟ با صاد تماس بگیرید