متدهای آموزش زبان برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال
نوجوانان که در رده سنی ۱۲ الی ۱۸ سال هستند، معمولا پر از هیجان و انرژی و انگیزه هستن. راستش رو بخواین این ویژگی ها میتونه روند آموزش رو هم سخت کنه هم آسون ، میشه گفت همین روحیات و ویژگی ها هم به مدرس ها و هم به خود زبان آموزها میتونه کمک بکنه، فقط چیزی که مهمه اینه که چطور با استفاده از همین انرژی و هیجانات اون ها رو در راه موفقیت در یادگیری هدایت بکنیم که این کار سختی نیست و فقط نیاز به تکنیک داره که ما در موسسه آموزشی صاد این تکنیک ها رو بررسی و عملی کرده و همواره به روز نگهشون میداریم.
بعضی از این تکنیک ها عبارتند از:
۱-ایجاد ارتباط صمیمی و دوستانه با نوجوانان
اولین و مهمترین تکنیک، ایجاد یک محیط ارتباطی صمیمی و پر انرژی و دوستانه و در عین حال قانون مند با این گروه سنی است. با به وجود آوردن چنین محیطی، نوجوانان علاقه بیشتری به یادگیری زبان پیدا خواهند کرد و به صورت ناخودآگاه در گیر یادگیری خواهند شد. از آنجا که این گروه سنی خیلی باهوش هستند نوع ارتباط دوستانه باید دقیق و هوشمندانه و واقعی باشد چون اگر این نوع روابط غیر واقعی به نظر برسد، یا کلا شکل نخواهد گرفت و یا جواب معکوس خواهد داد.
۲-صحبت در مورد علایق وکارهای روزانه نوجوانان
نوجوان ها بیشتر دوست دارند از آموخته ها و علایق خود صحبت کنند، هدف ما در مؤسسه آموزشی صاد این است که محیط آموزشی را به بستری تبدیل کنیم تا نوجوانان بتوانند به راحتی و اعتماد به نفس در مورد آموخته ها، علایق و کارهایی که دوست دارند به زبان انگلیسی با یکدیگر صحبت کنند و این ارتباط صمیمی را هم با استاد زبان و هم با زبان آموزان دیگر برقرار کنند.
۳-آموزش با فیلم و انیمیشن
آموزشگاه زبان صاد برای آموزش زبان انگلیسی با فیلم و انیمیشن ، معمولا موضوعاتی را انتخاب می کند که داستان خاصی را روایت می کنند و این داستان ها اغلب پیام مهم یا تاثیرگذاری را در خود نهفته دارند.

کار گروهی
کارهای گروهی همیشه مورد استقبال نوجوان ها بوده و هست. کار گروهی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس، انگیزه، استقلال فردی و بکار گرفتن چهار مهارت زبانی (reading, writing, listening, speaking) در زبان آموزان خواهد شد.