یادگیری زبان ترکی :

یک زبان بیش از مجموعه ای از کلمات و قوا‌ئد برای نحوه استفاده و کنار هم قراردادن این کلمات است. مکالمه به زبان ترکی به شما امکان دسترسی به جامعه ای با بیش از ۷۰ میلیون نفر که این زبان، زبان مادری آنهاست در شرق اروپا و آسیای غربی را می دهد. اکثر آنها در ترکیه زندگی می کنند ، اما جمعیت قابل توجهی از ترک زبانان در یونان ، آلمان و اکثر کشورهای هم مرز با ترکیه زندگی میکنند. ترکی رایج ترین زبانی میباشد که خانواده زبان آذربایجانی ، ازبکی و قزاقستانی را نیز شامل می شود. اساساً هیچ وجه اشتراکی بین زبان انگلیسی و ترکی از نظر واژگان یا دستور زبان وجود ندارد. یادگیری این زبان نسبت به فرانسوی یا آلمانی که زبان انگلیسی از آن نشأت گرفته است ، سخت تر است. با این حال، به دلیل اینکه از الفبای لاتین مشابه انگلیسی استفاده می کند شاید بنظر راحت تر باشد. ترکی برای هر کسی که مایل به یادگیری زبان ترکی است ، ساده ترین زبان برای شروع است.

فواید یادگیری زبان ترکی استانبولی:

شغل:

– دوزبانه بودن هم برای رزومه شما خوب است و هم میتواند روابط اجتماعی شما را گسترده تر کند. یادگیری زبان ترکی می تواند برای افرادی که با شرکت های ترکیه ای بیزینس می کنند یا قصد شروع کار در کشورهای ترک زبان را دارند ، بسیار مفید باشد. اقتصاد رو به پیشرفت ترکیه دارای بخشهای خصوصی با حمایت های قوی و چشم انداز رشد سریع است. به دلیل آن که تعداد کمی از غیر ترک ها به زبان ترکی صحبت می کنند ، یادگیری زبان ترکی می تواند به شما یک مهارتی منحصر به فرد بدهد و شما را به یک متخصص مورد نیاز در صنعت رو به پیشرفت  این کشور تبدیل کند.

مسافرت:

خطوط ساحلی و شهرهای توریستی ترکیه میتواند مسافرت جالبی را برای  تعطیلات  شما به ارمغان آورد. دریاهای آرام ، دیدنی های باستانی ، بازارهای متنوع و معماری های گوناگون هر ساله میلیونها گردشگر را به سمت خود می کشاند.

وقتی بتوانید به زبان ترکی صحبت کنید ،دروازه های این کشور به گونه ای به روی شما باز می شود که خارجی های تک زبانه حتی فکرش را هم نمیکنند. و از آنجا که زبان ترکی متقابل با سایر زبانهای ترکی هم خانواده خود قابل درک است ، صحبت کردن به شما این امکان را می دهد تا با مردم سواحل شرقی مدیترانه تا غرب چین ارتباط برقرار کنید.